קורס אוטומציה - חינם !!!

Selenium WebDriver (Java)

יפה מאוד חברים, אם הגעתם עד השלב הזה , זה אומר שיש לכם כבר בסיס לא רע לבוא ולהתחיל לכתוב בדיקות אטומטיות על אתרי Web.

האם הקורס הזה מספיק טוב ?
הקורס הזה שעברתם הוא מצויין. זהו קורס שנותן לכם את הבסיס ממנו תוכלו אח"כ להתפתח ב-Selenium. האם כעת אתם יכולים ללכת לראיונות עבודה בידיעה שאתם יודעים לכתוב טסטים עם Selenium ?
התשובה היא – עדיין לא.
ישנם עוד דברים רבים שניתן להמשיך וללמוד בתחום הזה של האוטומציה בכלל ו-Selenium בפרט וזה בכדיי להרחיב את הידע שלכם בפונקציונליות של Selenium וכן להתמקצע בבניית תשתיות של אוטומציה.

באתר שלנו – עתיד האוטומציה תוכלו לראות את רשימת הנושאים הנכללים בקורסים שאנו מעבירים, רשימה זו יכולה לשרת גם אתכם בבואכם ללמוד יותר לעומק את העולם הזה, כמו לדוגמא קורס ה-Full Stack Test Automation

האם אני חייב להירשם לקורס דרככם בשביל ללמוד ?
ברור שלא. כל אחד יכול ללמוד לבד, האינטרנט הוא רחב ולכל שאלה סביר שתמצאו תשובה.

אז מהו בעצם הערך המוסף שאתם נותנים בקורסים שלכם ?
1. אנחנו חוסכים לכם זמן. נכון, את הכל ניתן ללמוד לבד מהאינטרנט, רק השאלה היא באיזו השקעה ובאיזה פרק זמן אתם תגיעו לאותן תוצאות ואותן יכולות באוטומציה ?
הקורסים שלנו מאוד ממוקדי מטרה עם המון תירגול מעשי. החומר מונגש לכם בצורה ברורה, בין אם זה בהרצאות פרונטליות, מצגות, דוגמאות קוד , תירגולים, פתרונות וליווי אישי וצמוד מצד המרצים הטובים בתחום.
זה יתן לכם יתרון עצום מעל כולם גם בראיונות עבודה וגם בשכר.

2. הליווי שלנו נמשך גם הרבה אחרי סיום הקורס, נתקלתם בבעיות בפרוייקט שלכם ? אתם לא יודעים כיצד להתקדם הלאה ? אנחנו פה במתן תמיכה נרחבת לכל מה שקשור לאוטומציה (לא רק Selenium)

3. אוטומציה זה לא רק קריאות לפקודות ב-Selenium שיבצעו פעולות מסויימות (למשל click) , זה הרבה מעבר לכך, אוטומציה זה קודם כל בניית תשתית נכונה , את החלקים התשתיתיים תוכלו לראות באתר שלנו: Infrastructure

אצלינו בקורסים תלמדו גם חלקים אלו בצורה המקצועית ביותר.

4. אנחנו מלמדים את ה-Best Practice. ישנם לא מעט מימושים שונים לבעיות שונות באוטומציה, מהו המימוש הטוב מכולם ? עם איזה כלי או ספריה הכי מומלץ להשתמש ? אנחנו דואגים להעביר ידע זה לתלמידים בקורסים שלנו.

5. בזמן שמכללות אחרות מתמקדות רק ב-Selenium (כי כנראה זה הדבר היחיד שהם יודעים ללמד) , לנו יש מגוון רחב מאוד של קורסים שכבר רצים, החל מ-Selenium למתקדמים , בדיקות Mobile עם Appium , בדיקות עומסים עם JMeter , בדיקות API עם SoapUI ועוד…
ויש לנו גם קורסים משולבים שמלמדים כמה נושאים ביחד.

תחשבו על זה – שני אנשים מגיעים לראיון עבודה, הראשון למד רק על Selenium ואילו השני למד גם Selenium גם Appium וגם בדיקות עומסים עם JMeter, למי הסיכוי הגבוה יותר להתקבל לעבודה ?

רוצים לדעת פרטים נוספים ?
אתם מוזמנים ליצור עימנו קשר כאן ואנחנו נדאג לחזור אליכם בהקדם.

שלכם,
יוני , סאיד וצוות הפיתוח וההדרכות

קורס האוטומציה שלנו:

Scroll to Top
דילוג לתוכן