קורסים פרטיים לחברות

מותאמים אישית לצוות שלך

רוצים להפוך את צוות הבדיקות שלכם למקצוענים מהשורה הראשונה?

הדרכות האוטומציה שלנו מותאמות אישית הן הפתרון המושלם עבורכם!

אנו בונים את הסילבוס לפי הצרכים והדרישה שלכם

וזה למה ?

הפתרון האידיאלי להפוך את העובדים שלכם למקצועיים יותר, ברמה הגבוהה ביותר, מאחורינו מאות חברות בתעשייה שכבר לקחו את שירותנו וממליצים בשמחה למתעניינים חדשים. הקישו כאן בכדי לראות חלק מלקוחותינו העסקיים.

ניתן לצפות כאן בדוגמאות במגוון תכנים שאנו מעבירים קורסים עליהם ניתן לבנות חליפה בדיוק על פי צרכי החברה.

קורסי אוטומציה - Java

ג'אווה היא שפת תכנות גמישה ונפוצה המכונה בפילוסופיה של "כתוב פעם אחת, הפעל בכל מקום", הופכת אותה לאהובה לבניית יישומים עצמאיים בפלטפורמה ולאוטומציה.

קורסי אוטומציה - Python

פייתון היא שפת תכנות פופולרית וידידותית למתחילים, המצטיינת בקוד קריא ונגיש, ומשמשת במגוון רחב של תחומים, מפיתוח אתרים ועד לבינה מלאכותית.

קורסי אוטומציה - JS

ג'אווהסקריפט היא שפת תכנות דינמית לאינטרנט, מאפשרת למפתחים להוסיף אינטראקטיביות ותזוזה לאתרים, והיא נחשבת לאחת השפות החשובות בפיתוח המודרני.

קורסי אוטומציה - CSharp

סי שארפ היא שפת תכנות מודרנית ועוצמתית שנוצרה ע"י מיקרוסופט, מצויינת לפיתוח יישומים מתקדמים, משחקים, ומערכות עסקיות, תוך שימוש בפלטפורמת NET.

קורסי עומסים

בדיקות העומסים והביצועים הינן סוגי בדיקות חשובים מאוד לפני כל שיחרור גרסה ללקוח, בתחום זה קיימים כמה פתרונות מרשימים המדמים סביבות מרובות משתמשים ווירטואלים.

קורסים למתקדמים

קורסי האוטומציה למתקדמים מיועדים למפתחי אוטומציה עם נסיון קודם בכתיבת טסטים ותשתיות אוטומציה, כאן נראה לא רק רק איך לכתוב אוטומציה, אלא איך לכתוב אוטומציה נכון.

קורסי DevOps

מכיוון שאוטומציה היא חלק בלתי נפרד משלבי פיתוח התוכנה ומצוותי ה-R&D, כדאי לנו גם להכיר וללמוד את הכלים עימם עובדים בתחום חשוב זה, מנקודת המבט של פיתוח אוטומציה.

קורסי Full Stack

קורסי הדגל שלנו בעתיד האוטומציה, הקורסים המושקעים והמקיפים ביותר שאנו מציעים ללקוחותינו, קורסים אלו משתדרגים אחת לשנה בתכנים חדשים ומעודכנים.

כלי אוטומציה

בקטגוריה הזו תוכלו לצפות בקורסים אודות כלי אוטומציה מגוונים, אותם כלים שהם לא בדיוק ספריות קוד, לא בדיוק פריימוורקים, אלא פתרונות מושלמים לתחילת עבודה באוטומציה.

Scroll to Top
דילוג לתוכן