קורס אוטומציה Robot Framework

עתיד האוטומציה

כי לא צריך תמיד להמציא את הגלגל...

סביבת Robot Framework היא סביבת אוטומציה מאוד נוחה ומאוד ידידותית לבודק שזה עתה עושה את צעדיו הראשונים בעולם הבדיקות האוטומטיות. היא קלה להבנה וקלה לתחזוקה. המערכת יודעת לקחת קוד תכנותי ולהפוך אותו לשפת אנגלית שכל אחד מכיר. היא מספקת ממשק ידידותי בו המשתמש יוכל לבנות מקרי בדיקה פשוטים ומורכבים כאחד.

Robot Framework כתובה בשפת Python וזוהי גם אחת החוזקות שלה, מכיוון שהיא נשענת על שפה ותשתית מאוד בשלה, ניתן להתקין עליה תוספים (ספריות) רבים אשר יכולים להרחיב את יכולותיה של הסביבה , כך למשל ב-Test אחד ניתן לשלב בדיקה על בסיס Selenium , בדיקה על DataBase , בדיקת API ועוד ... הכל בשפה ברורה ושימושית.

אם אתם מגיעים מעולם הבדיקות , או בכלל מכל תחום אחר, הכניסה לתחום הבדיקות האוטומטיות תהיה החלקה והמהירה ביותר עם Robot Framework , אין לכם תואר במדעי המחשב ? לא לקחתם קורס תכנות ? אתם לא מכירים קוד ? אין בעיה. ב-Robot Framework אין הכרח לדעת דברים אלו (אך כמובן שהם יכולים רק לעזור) .

מה ההבדל בין Selenium לבין Robot Framework ? פשוט מאוד, Robot Framewrok הינה הסביבה שמריצה את הקוד של Selenium , למעשה Selenium היא ספריה המוכלת בתוך Robot Framework (ספרייה אחת מיני רבות)

סביבה זו היא כמובן סביבת קוד פתוח (Open Source) , במהלך הקורס נלמד כיצד להתקין ולהגדיר אותה , נעבוד עם תוכנת PyCharm (שגם היא Open Source) - שם נכתוב את הבדיקות שלנו בפועל. נלמד גם איך לזהות אלמנטים בדפדפן ולבצע עליהם מניפולציות שונות, כמו כן נראה כיצד ניתן להריץ בדרכים שונות את הבדיקות שלנו וכמובן שניחשף למערכת ה-Reporting המתקדמת של הסביבה בשביל לחקור את תוצאות ההרצה, נלמד כיצד ניתן לפשט את הבדיקות שלנו בכדיי שיהיו ברורים יותר, ולבסוף נכיר יותר לעומק ספריות אחרות (מלבד Selenium) בהן ניתן לבצע בדיקות אוטומטיות.

סילבוס הקורס:

- Getting To Know Test Automation
Introduction to Test Automation
Automation Architecture
Introduction to HTML

- Robot Framework - Getting Started
Introduction to Robot Framework
Installation and Configuration
Locating Elements

- Robot Framework - Automating Tests
Create Your First Script
Scripts Running Options
Readable Scripts - Keywords
Readable Scripts - Page Obejct and Gherkin
Using Variables

- Robot Framework Libraries
BuiltIn Library
OperatingSystem Library
Dialogs Library
API Library
XML Library
DataBase Library

contact-us1
הכתובת שלנו

קרליבך 10, תל אביב
yoni@atidcollege.co.il

seoup קידום אתרים
דילוג לתוכן